0525 651557

18

jan, 2015

Kennismakingsgids

By: | Tags: | Comments: 0

Uw kind gaat naar de basisschool. Zowel voor u als uw kind een leuke en spannende tijd. Hoe zal uw kind reageren? Deze kennismakingsgids willen wij u meegeven zodat u uw kind kunt helpen zich voor te bereiden op onze school. In deze gids ziet u foto’s van de toekomstige klas en van allerlei activiteiten.

U kunt thuis samen met uw kind deze gids bekijken. Als de kleuter voor de eerste keer een dagdeel meedraait, herkent het vaak een heleboel, dit kan een vertrouwder gevoel geven in deze nieuwe omgeving.

Wij adviseren u niet alleen voordat uw kind bij ons op school komt deze gids samen door te kijken, maar ook in de weken daarna. Misschien kan de kleuter dan zelf al het één en ander vertellen over zijn klas.

Wij wensen zowel u als uw kind een fijne tijd toe op onze school.

Kennismakingsgids 2014 – 2015

You must be logged in to post a comment.