Onderdeel vanOntwerpers van onderwijs

Groep 7-8 A&B

Een dag in groep…

Ieder dag beginnen we met de inloop waarbij de leerlingen zelfstandig aan een taak werken, werk plannen of werk afmaken van de dag ervoor.

Na de inloop bespreken we samen de dag en starten we met spelling en taal. Dit doen we tot de eerste pauze. Tijdens de fruitpauze wordt er voorgelezen of kijken we naar het jeugdjournaal. Ook worden er gedurende het school jaar presentaties gegeven tijdens de fruitpauze. In de pauze spelen we buiten met de beide groepen 7-8.

Rest van de dag

Na de pauze is het tijd voor rekenen. Na de instructie is er ruimte voor verlengde instructie of uitleg voor kinderen die aan een plusopdracht werken. Om 11:45 gaan we buiten spelen en om 12.00 lunchen we in de klas.

In de middag hebben we lezen, Engels, muziek, knutselen, tekenen, schrijven, drama en wereldoriëntatie. Ook werken we van vakantie tot vakantie aan verschillende thema’s. We proberen binnen een bepaald thema lessen te ontwerpen en leren de kinderen onderzoek doen over een bepaald onderwerp.

Op dinsdag en donderdag hebben we gym.

Bekijk meer groepen

Meer over onze school

Vraag of uw kind aanmelden?

Heeft u een vraag of bent u op zoek naar een passende school? Neem gerust contact op om een afspraak te maken gesprek.

Contact opnemen