Een dag in groep…
Wanneer de leerlingen ‘s ochtends binnenkomen, lezen ze een boekje in de kring of is er een inloop met ontwikkelmateriaal.
Daarna starten we in de kring en besteden we aandacht aan rituelen zoals het dagritme, dagen van de week en nemen we tijd voor de dagopening. Dit zijn Bijbelverhalen, spiegelverhalen, liedjes, gedichtjes en spelletjes omtrent een godsdienstig thema. Iedere dag spelen we buiten waarbij de kinderen motorisch en sociaal vaardiger worden. Meestal spelen we in de ochtend wat langer buiten, in de middag is dit een korter moment.
Per dag zijn er een of twee momenten waarop de leerlingen werken en spelen in de klas. In dit uur zetten we het Digikeuzebord in. Hierop kunnen de kinderen zelf een activiteit kiezen waar ze mee willen spelen of werken. Dit zijn de verschillende hoeken, maar ook leermaterialen, spelletjes, puzzels, kralen, klei en knutselmaterialen.